3.Unirock Festivali’ 2010
13 Aralık 2009 Pazar - 11:44     3.562 kez okundu.    
3.Unirock Festivali’ 2010

3.Unirock Festivali’ 2010

Rock dünyası nın önde gelen isimlerinden Metal Hammer’ın İngiltere’den tüm dünyaya 4 sayfa halinde açıkladığı ülkemizde üçüncüsü gerçekleşecek Unirock Open Air Festivali’ne katılacak yabancı grupların adları şimdiden merak konusu oldu.

Çok vakit geçmeden rockseverlerin hayranlıkla izlediği grupların adları belli oldu. 2- 3- 4 Temmuz 2010 tarihlerinde gerçekleşecek ve 12 yabancı grubun daha misafir olacağı festivalde yine metal rock müziğinin en iyi isimleri ve dinlemeye doyamayacağımız performanslar sergilenecek. Unirock Open Air Festival’2010’da sahne alacak ünlü gruplar arasında Cannibal Corpse, Obituary, Overkill, Grave Digger, Heaven Shall Burn, Sabaton yer alacağı belirtildi. Metal ve rock müziğin tüm dünyada sınır, ırk, dil, din tanımadan kitleleri birleştirici özelliği ile önemli bir misyona hizmet etmesine en güzel örneklerle bu festivalde karşılaşmaktayız. İsrailli grup Orphaned Land, Ürdün’den Bilocate, İranlı Arsames grubu performanslarıyla aynı sahnede büyük bir izleyici kitlesini kucaklamış tüm dünyaya önemli mesajlar vermiştir. 1999 yılında ülkemizde yaşanan tarihin en acı olaylarından biri olan Körfez depremi sonrasında Unirock’un depremzedelere yardım projesi kapsamında konser veren Yunanlı rock grup Rotting Christ seyircimizle tek vücut olmuştur. 2- 3- 4 Temmuz 2010 yazında yeniden ülkemizde sıcak rüzgarlar estirecek Unırock Open Air Festivali’ni heyecan ve coşkuyla bekliyoruz.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.