Arzu Ecevit ilk albümü ile geliyor
9 Ekim 2009 Cuma - 18:56     4.620 kez okundu.    
Arzu Ecevit ilk albümü ile geliyor

Okulumuz hocalarından Raci Pişmişoğlu’nun yetiştirdiği müzisyenlerden Arzu Ecevit müzik dünyasına atılıyor.
Ülkemizin güzel İzmir’inde dünyaya gelen Arzu Ecevit, Özel Türk Kolejini bitirdikten sonra, İTÜ Devlet Konservatuarı Şan bölümü ndeki eğitimini de başarıyla tamamlamıştır.

Çok yakında müzik sektöründe iz bırakan işler yapmak üzere Seyhan Müzik le çalışmaya başlayan genç şarkıcı bestelerini titizlikle seçiyor. Şarkıcılık deneyimlerini İzmir’in en elit gruplarından olan İzmir Kent Orkestrası nda ve İzmir Jazz Beşli’sinde pekiştirmiştir.
Zengin bir repertuara sahip olan Arzu Ecevit, profesyonel yaşamına son derece kaliteli hocalar ve gruplarla çalışarak girmiştir. Sesiyle, fiziğiyle hem gözlere,hem de gönüllere hitap edecek genç sanatçının önümüzdeki günlerde çıkacak albümünü hepimiz dört gözle bekliyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.