Bas Gitar Kursu
28 Ağustos 2009 Cuma - 16:31     20.884 kez okundu.    
Bas Gitar Kursu

Çağdaş müziğin değişmez unsurlarından biri olan bas gitar, pop, caz, blues, rock, metal gibi bir çok müzik türünde kullanılmaktadır. Genel olarak dört telli olan bass gitar ilk olarak 1950 yıllarında fender tarafından üretilmiştir.

Bas gitar dersi alarak basgitarist olmak isteyen arkadaşlara ilk tavsiyemiz henüz bas gitar almamışlarsa bize danışmalarıdır. Bas gitar fiyatları değişkenlik gösterebilmekte, bazı ucuz ürünler bas gitar dersleri verimini düşürebilmektedirler.

İMA’da dersler basgitarın duayeni Raci Pişmişoğlu gözetiminde olup, ustanın kendi geliştirdiği metodlar ile dünyanın kabul görmüş müzik okullarının metodlarının da kullanılmasıyla, öğrenciyi kısa zamanda bir grupta çalabilecek düzeye getirmek üzere düzenlenmiştir. İMA’da, gitar öğrenme ensemble çalışmaları ile çok daha zevkli bir hal alacaktır. Bir alt yapı enstrumanı olan bas, grup çalışmaları ile daha da anlamlı olacaktır.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.