Bon Jovi yeni albümüyle geliyor
2 Kasım 2009 Pazartesi - 17:54     2.449 kez okundu.    
Bon Jovi yeni albümüyle geliyor

Bon Jovi yeni albümüyle geliyor

Gençlik yıllarımızın en sevilen rock grubu Bon Jovi 10 Kasım’da çıkaracağı albümle müzikseverlerine yeniden merhaba diyecek. ‘We weren’t Born to Follow’ isimli şarkılarını öncü olarak 18 Ağustos’ta radyolarda yayınlayan grup Kasım ayında turnelerine başlayacak.

The Circle adını taşıyan albüm 12 eserden oluşuyor. Prodüksiyonda John Shanks, Dann Huff ve Desmond Child’ın imzaları var. Grubun kurucusu ve gruba adını adını veren İtalyan asıllı John Francis Bongiovi Amerikalı şarkıcı ve aktör. Aynı zamanda Amerikan liglerinden tanınmış ‘Philadelphia Soul’ takımımın da sahiplerinden biri. Müzik dünyası nda ismini 10 albümle ölümsüzleştiren grubun ‘Blaze og Glory’ ‘Bed of Roses’ ve ‘Always’ gibi unutulmaz şarkılarının da yazarı Jon Bon Jovi’dir. Jon, solo şarkıcı olarakta BRIT ödülleri, Amerikan Müzik Ödülleri Altın Küre gibi birçok ödül almuştır. 2001 yılında New Jersey’de Monmouth Üniversitesi kendisini Rock müziğine yaptığı hizmetlerden dolayı ‘Doktora’ ünvanı vererek onurlandırdı. 1995’te ‘Moonlight and Valentino’ isimli uzun metrajlı bir filmde ve bir TV dizinde oyuncu olarak yer aldı. Çok yönlü sanatçı 2000’de politikaya adım atarak Al Gore’un ABD başkanlık seçimlerinde ve 2004’te John Kerry’nin seçim kampanyalarında boy gösterdi. People dergisi 1996 yılında dünyanın en güzel elli insan’ından biri ve yine aynı derginin 2000 yılında ‘En Seksi Rock Starı’ unvanını verdiği sanatçı 2009 yılındaki bir başka çalışmada ‘Rock Tanrı’ları olarak seçilen Freddie Mercury ve Elvis Presley in ardından 3.sırada yer almıştır. Son albümleri ‘The Circle’ı merakla bekliyoruz.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.