Chantage Konseri
28 Ağustos 2009 Cuma - 15:47     3.270 kez okundu.    
Chantage Konseri

Chantage Konseri İstanbul Beyoğlu Hayal Kahvesi

Boğaz içi üniversitesi Müzik Kulübü nde 1990 yılında kurulan Chantage; rock müzik ve elektronik müzik severleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Özellikle Dünyaca ünlü rock grupları ve sanatçıları ile çalışan ve grupta gitarist olarak yer alan Burak Kurumak tan sonra, 2004 yılı itibari ile Ali Şaylan da gruba katılmıştır.

 

Grubun üyeleri ; Tolga İnci ,Kıvanch K ,Burak Kurumak, Ali Şaylan dan oluşuyor.

Chantage Alternative Rock dan, Electronica ‘ya , Brit-Pop ‘ tan New Wave ye kadar pek çok müzik tarzı ile gençlerin beğenisini kazanıyor.

 

Özellikle uzun zamandır Depeche Mode ; özel yorumu ile izleyenlere unutulmaz bir müzikal şölen sunan Chantage 1990 yılından bu zamana pek çok konser ile hayranları ile buluşmuştur.

 

Bu dönemde yeni bir albüm hazırlığında olan Chantage yoğun tempoda çalışmalarına devam ediyor.

 

Bu aralar ; dinleyicileri ile özel konserlerde buluşan grup 04 Eylül ‘ de İstanbulda..

Konser Yeri ; Beyoğlu Hayal Kahvesi

Tarihi         ; 04.09.09

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.