Elektro Gitar Dersi
28 Ağustos 2009 Cuma - 16:31     25.383 kez okundu.    
Elektro Gitar Dersi

Elektrogitar, sesleri manyetik vasıtası ile önce elektriğe çeviren sonra da bir anfi aracılığı ile tekrar sese dönüştüren ve bu sayede yüksek ses elde edilmesine olanak sağlayan bir gitar türüdür.

1930’lu yıllarda üretilmeye başlanan elektro gitar kısa sürede sevilmiş, önce caz, ardından diğer modern müzik türleri içinde kullanılmaya başlanmış, günümüze kadar popülerliğini yitirmemiştir.

Yıllar içinde elektro gitarlar değişik markalar tarafından üretilmeye başlanmıştır. Elektro gitar akor öğrenme ve gitar solo için idealdir

Elektro gitar dersi almak isteyen öğrencilerin ilk karşılaştıkları sorun, elektro gitar fiyatları arasındaki şaşırtıcı farklılıklardır. Bu konuda İMA uzmanları size en uygun çözümleri sunacaktır.

Elektro gitar dersleri İstanbul Müzik Akademisi bünyesinde hem özel ders, hem de kalabalık olmayan sınıflarda ülkemizin en iyi hocaları ile yapılmaktadır. Benzersiz müfredatımız hakkında bilgi almak için

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.