Evcil Hayvanlı Rock Metal Festivali
17 Ekim 2010 Pazar - 10:49     2.864 kez okundu.    
Evcil Hayvanlı Rock Metal Festivali

Evcil Hayvanlı Rock Metal Festivali

Hayvan Hakları Koruma Federasyonu (HAYTAP) yararına Ankara’da düzenlenen Raven Fall Festivali 23- 24 Ekim Cumartesi ve Pazar Rock ve Metal konserleriyle evcil hayvanlarını alıp gelen tüm seyircilerini 312 ARENA’ya davet ediyor.

Tüm gelirlerin HAYTAP’a bağışlanacağı festivalde biletler 10 TL’den satılacak. 20 Rock ve Metal grubunun gönüllü katıldığı festival etkinliği iki gün sürecek. Doğayı korumak ve yaşayan tüm canlılara saygı, sevgi ve özen göstermek adına yetişkinlerin ve çocukların bilinçlendirilmesi gereği kurulan federasyonun yayınladığı Hayvan Hakları Beyannamesi’ne göre bütün hayvanlar eşit doğar ve aynı önemde var olma hakkına sahiptirler. Bütün hayvanlar insanlar kadar saygı görmeli, sömürülmemeli, özenle bakılmalı ve gözetilmelidir. Hiçbir hayvana eziyet edilemez ve özgürlükleri, havada, karada, suda yaşama hakları ellerinden alınamaz. İnsanların çevresinde yada doğal ortamlarda hayvanların çiftleşme ve üreme hakları doğal seyrinden uzaklaştırılamaz. Tüm hayvanların çalışma koşulları içinde (at, eşek, sirk maymunu vs.) dinlenme, beslenme gibi güçlerini arttırıcı zamanlara hakkı vardır. Bilimsel deneylerde hayvanlara piskolojik yada fiziksel acı duyuran çalışmalarda hayvanlar alıkonamaz. Zorunlu kalınmadıkça hiçbir hayvan öldürülemez, ticari maksatla hayvanın şiddet görerek yada ölümünün seyrettirilmesi yasaktır. Hayvan hakları da insan hakları gibi yasalarla korunur ve aksi eylemlerde bulunanlar kanunlar çerçevesinde yargılanırlar. Herkes en az bir hayvana yuvasını açsın..

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.