Gitar Dersi
28 Ağustos 2009 Cuma - 16:29     42.056 kez okundu.    
Gitar Dersi

İstanbul Müzik Akademisinde gitar dersi – elektro gitar, akustik gitar, klasik gitar ve bas gitar olmak üzere dört ayrı dalda yapılmaktadır.

İstanbul Müzik Akademisinde gitar dersleri, elektro gitar, akustik gitar, klasik gitar ve bas gitar olmak üzere dört ayrı dalda yapılmaktadır. Gitar dersleri için başvurmadan önce İMA uzmanları ile görüşmenizde fayda vardır. Çünkü öğrenciler bu konuda yanlış yönlendirilmektedir.

Rock, Hard Rock,  Heavy Metal gibi türlerle ilgilenen bir öğrencinin klasik gitar ile başlama zorunluluğu yoktur. Flamenko gitar çalmak isteyen bir öğrenci nasıl elektro gitar ile öğrenimine başlamıyorsa, rock ile ilgilenen bir öğrencinin de klasik gitarla başlaması o denli yanlış olacaktır. Hangi gitarla başlayacağınıza karar veremediyseniz lütfen İMA uzmanları ile iletişime geçiniz

İstanbul Müzik Akademisi’nde gitar dersi konuyla amatör olarak ilgilenen öğrenciler için ayrı profesyonel düzeye ulaşmak isteyen öğrenciler için ayrı müfredatlar şeklinde düzenlenmiştir. Gitar dersi müfredatları son derece kapsamlı olup öğrenciyi kısa zamanda iyi bir noktaya getirecek şekilde hazırlanmıştır. İMA kadrosu hobi amaçlı gitar dersi almak isteyen öğrencilere de yoğun ama zevkli bir müfredat hazırlamıştır. Profesyonel hedefler taşıyan öğrencilerimiz için de akademik gitar dersi programları mevcuttur.

İstanbul Müzik Akademisi gitar dersi almak isteyen öğrenciler için ayrıca özel olanaklar sunmaktadır. Henüz bir gitar sahibi olmamış öğrenciler için her türden ve her kaliteden gitarları öğrencilerimiz için en uygun fiyatlara temin ediyoruz. Müzik aletleri piyasasında kalitesi oldukça düşük gitarların yüksek fiyatlara satıldığını görüp şaşırıyoruz. Bu nedenle gitar dersi alacak öğrencilerin mağdur olmaması için yardımcı oluyoruz. Henüz bir gitar almadıysanız İMA uzmanlarıyla görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Klasik gitar için 8 aylık programa kaydolan öğrencilere Valencia marka gitar hediye ediyoruz.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.