Hakan Polat
10 Kasım 2010 Çarşamba - 17:39     6.713 kez okundu.    
Hakan Polat

1989 yılında Amasya da doğan Hakan Polat ilk müzik çalışmalarına 1999 yılında ağabeyi Volkan Polat ile başladı. Ortaokuldan sonra 2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı lisesi viyola bölümüne, 2006’dan itibaren de aynı okulda lisans viyola eğitimine devam etti.

M.Efdal Altun ve Şule Çakar ile viyola, Faris Akarsu ile solfej ve armoni teorileri çalıştı. Oğuzhan Balcı yönetiminde 2007 de kurulan İTÜ Çalgı Bölümü Oda Orkestrası viyola gurubuna katıldı. Ayrıca 2007–2008 yıllarında İTÜ ve Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle çeşitli konserlerde yer aldı. Oğuzhan Balcı yönetimindeki Orkestra İstanbul ile konserlere ve projelere katıldı. İTÜ Çalgı Bölümü Oda Orkestrası ve Bakırköy Klasik Müzik Oda Orkestrası ile çalışmalarını sürdürmektedir.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.