İstanbul Jazz Center
16 Ekim 2009 Cuma - 13:46     2.776 kez okundu.    
İstanbul Jazz Center

İstanbul Jazz Center yeni sezona fırtına gibi bir konserle giriyor!

Ortaköy-Çırağan da cazın kalbinin attığı mekan İstanbul Jazz Center’da konser verecek olan ünlü caz ustası Bob James, 40 yıllık meslek yaşamında süzdüğü en güzel sesleri, en güzel tınıları 13-14 Ekim’de iki gece boyunca İstanbullu cazseverlere sunacak. 35’in üzerinde albüme imzasını atmış caz duayeni iki de Grammy ödülü sahibi. Konser saat 21:30’da başlayacak,bilet ücretleri 84 TL.
İstanbul Caz Center dünyanın önde gelen müzikhollerinden biri olarak şıklığı, mimari estetiği, 200 kişilik konuk kapasitesi olan merkez akustiği, zengin yemek menüsü ve şarap kavıyla hem gönüllere, hem de gözlere hitap etmektedir. Çeşitli seminerlere de ev sahipliği yapan bu değerli mekan hergün saat 19:00’da açılmakta olup,kokteyllerle renklenmekte ve müzikseverlere hem kültürel hem müzikal bir harmanlama sunmaktadır.İ stanbul Caz Center’in zengin caz repertuarlarıyla dolu, büyük ustaların sesinden, nefesinden, tınılarından doyumsuz keyifle dinleyeceğimiz İstanbul Caz Radio’su günün her saati yayın yapmaktadır. İstanbul Caz Center Pazar ve Pazartesi günleri kapalıdır.Kısaca JC adıyla markalaşan merkez tüm müzikseverleri kucaklıyor.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.