KONSERVATUARA HAZIRLIK
28 Ağustos 2009 Cuma - 14:09     16.903 kez okundu.    
KONSERVATUARA HAZIRLIK

İSTANBUL MÜZİK AKADEMİSİ
KONSERVATUARA HAZIRLIK

Türkiye’nin çeşitli illerindeki konservatuarlarda, opera bölümlerinde, müzik öğretmeni yetiştiren üniversitelerde ya da farklı müzik okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler!
Sizleri bu okulların giriş sınavlarına en iyi şekilde hazırlayacak ve istediğiniz bölümlere girmenizi kolaylaştıracak nitelikli bir eğitim için İstanbul Müzik Akademisi, yıllardır bu sınavlara öğrenci çalıştıran ve bugüne kadar yüzlerce öğrencinin istedikleri bölümlere girmesini sağlamış olan özel bir kadro oluşturdu.

Hayal ettiğiniz okullarda okumak için hemen kaydınızı yaptırın.
Bu sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız 2-3 ay gibi kısa sürelerde değil daha uzun bir eğitim sürecinden geçmelisiniz. Sınavları kazanmak için İstanbul Müzik Akademisi’nde solfej,  müzik teorisi ,  repertuar ve ilgi duyduğunuz müzik aleti ile ilgili ciddi bir çalışma dönemi geçirecek ve kendinize tam bir güvenle hazır olacaksınız.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.