Linkin Park’ın Son Albümü
22 Temmuz 2010 Perşembe - 11:08     2.901 kez okundu.    
Linkin Park’ın Son Albümü

Linkin Park’ın Son Albümü

Ülkemizde verdikleri konserlerle müzikseverlerin gönlünde taht kuran genç grup Linkin Park ‘A Thousand Suns’ isimli dördüncü albümleriyle fırtına gibi geliyor.

Albümlerinin yapımını 6 Eylül 2010’da muhteşem konserleri heyecanla beklenen U2, Mike Shinoda ve Rick Rubin gerçekleştirdi. Albümlerinden önce ‘The Catalyst’ isimli single’ını çıkaracak olan grup albümün çıkışının ardından dünya turnesine hazırlanıyor. Linkin Park Amerikalı bir rock grubu olarak 1999’da Xero adıyla kuruldu. Yüz milyonun üzerinde albüm satışına imza atan grup, iki Grammy ve MTV ödüllerinin de sahibi olarak dikkat çekiyor. İlk çıkardıkları albüm ‘Hybrid Theory’ 21.yüzyılın en çok satan albümü ünvanını aldı. İkinci albümleri ‘Meteora’dan sonra 2003 yılında Billboard’larda ilk sıraya yerleştiler. Linkin Park konserleri müzikal güçlülüğünün yanı sıra görsel şov larıyla da hayranlarının ilgisini çekiyor. İlk iki albümlerinde nu-metal yapan grup üçüncü albümleri ‘Minutes to Midnight’ı alternatif rock türünde oluşturarak, yine Billboard ’ların ön sıralarında yer almayı başarmışlardır. 2009 yılında Sonisphere Festivali kapsamında ülkemizde konser veren grup 50 000 seyirci ile üzerlerindeki ilginin ve sevginin gerçekten çok büyük olduğunu kanıtlamıştır. Albümlerinde düet çalışmalarla dikkati çeken Linkin Park Eylül 2010’da son albümleri ‘A Thousands Suns’ı müzik piyasası na sunacaklar.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.