Maroon 5 Grubu Geliyor
27 Ocak 2011 Perşembe - 11:36     2.337 kez okundu.    
Maroon 5 Grubu Geliyor

Maroon 5 Grubu Geliyor

Grammy ödüllü Amerikalı rock müzik grubu Maron 5, 15 Nisan 2011’de Kuruçeşme Arena’da kendisini merakla bekleyen hayranlarına bir konser verecek.

 İlk albümleri ‘Songs About Jane’i 2002 yılında çıkaran grup tüm dikkatleri üzerine çekerken aynı albümde bulunan ‘This Love’ isimli şarkılarını Örümcek Adam filmi için yeniden düzenlediler. Beklenen başarıyı yakalayan Örümcek Adam 2 filminin müziğiyle en iyi film müzikleri kategorisine dahil olan grup, hayran sayısınıda gün geçtikçe çoğalttı. Beş yıl aradan sonra ikinci albümleri olan ‘It Won’t Be Soon Before Long’u 2007 yılında çıkaran grup yarım milyonluk satış rekoruyla ve çektikleri iddialı kliplerle uzun zaman başarılı rock gruplarının tahtında kalacaklarını da ispat ettiler. Amerika Birleşik Devletleri elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan federal bir cumhuriyet yapısında idare edilmektedir. 4 Temmuz 1776 yılında resmen kurulan devletin coğrafi konumu Atlas Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında yer almaktadır. Dokuz milyon metrekare yüzölçümü bulunan ülkenin 50 eyalet içinde en büyüğü Alaska’dır.Teksas ise ikinci sırada yer almaktadır. Amerika kıtası iklim olarak sğrekli değişiklikler göstermektedir. Kıyı şeritleri dışında tüm ülkede karasal iklim hakimdir. Amerika’da bir halk hükümeti bulunmaktadır. Kongreyi oluşturan üyeleri, başkanları, eyalet yetkililerini, şehir ve kasabaların yöneticilerini daima halk seçer. Amerika bir göçmenler ülkesi dir. Halen göçmen almakta ve dünyada Hindistan ve Çin’den sonra nüfus yoğunluğu en çok olan ülkedir.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.