MTV parti düzenliyor
9 Ekim 2009 Cuma - 22:11     2.940 kez okundu.    
MTV parti düzenliyor

MTV Avrupa Müzik Ödülleri için özel bir parti düzenliyor.

Avrupa’da en önemli müzik ödül töreni sayılan ve heyecanla beklenen MTV Müzik Ödülleri daha önce ülkemizde hiçbir yerde görülmemiş orjinallikte bir parti hazırlıyor.
Her sene Avrupa’nın bir şehrinde düzenlenen bu organizasyonda bu yıl da MTV Türkiye beş sanatçımızla ülkemizi ve Türk müzik sektörünü temsil ediyor.
Bildiğiniz gibi geçen yıl Aydın Emre en iyi Türk sanatçı seçilmişti. Bu yıl da halkımızın oyları kazananı belirleyecek. Vodafone sponsorluğunda düzenlenen parti ilginç sürprizlere gebe gibi gözüküyor. MTV resmi sitesinde bunlarla ilgili ipucu yakalamak mümkün. Geceyi Emre Aydın sunacak ve sanatçının daha önce yayınlanmamış ingilizce şarkısı davetliler tarafından dinlenecek. Partiye katılmak istiyorsanız vodafone tarafından yapılan bir yarışmaya katılmak ve soruları çok hızlı yanıtlamak zorundasınız. Katılımcılara şimdiden bol şans!

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.