MTV Video Klip Ödülleri Dağıtılıyor
27 Ağustos 2010 Cuma - 10:44     2.186 kez okundu.    
MTV Video Klip Ödülleri Dağıtılıyor

MTV Video Müzik Ödülleri Dağıtılıyor

Bu yıl Los Angeles’ta 27.cisi gerçekleşecek olan MTV Video Müzik Ödülleri 12 Eylül 2010 Pazar günü Nokia Theater’de dünya televizyonlarından canlı olarak yayınlanacak.

Eminem’in açılış törenindeki konseri MTV Müzik Ödülleri’ni heyecanla bekleyenlere ayrı bir müjde verdi. Eminem’in liste başından düşmeyen ‘Recovery’ albümü ve single parçası ‘Love The Way You Lie’ 8 ayrı ödüle aday gösteriliyor. MTV Ödülleri akşamında Eminem’in yanı sıra Justin Bieber, B.o.B, Florence, Drake’de konser vermek üzere canlı yayında sahne alacaklar. Ünlü komedyen Chelsea Handler’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede ödül takdim edilecek sanatçılar arasında Nicki Minaj, Penn Badgley, Ashley Grene, Selena Gomez, Trey Songz, Ne-Yo’nun olduğu açıklandı. İleriki tarihlerde önemli geceye katılacak diğer sanatçıların da isimleri açıklanacak. MTV Video Müzik Ödülleri’nin bu yıl gerçekleşeceği Los Angeles Amerika’nın ikinci nüfusu en kalabalık şehri olarak Büyük Okyanus ’un doğu kesiminde yer almaktadır. Kaliforniya eyaleti nin bir parçası olan Los Angeles kentinin manası Melekler Şehri ’dir. 1871 yılında İspanya hakimiyeti altındaki Meksika’nın yaptığı keşifle bulunan Los Angeles’te uzun yıllardır kızılderililer yaşamakta idi. Kentin İspanyolcadan gelen ismi bir bölgesinde bulunan tarihi bir şapelde meleklerle dolu fresklerden esinlenilerek alındığı bilinmektedir. Los Angeles Kaliforniya bölgesinde petrol yatakları ve altın madenleriyle de bir çok insanın zengin olmak üzere geldiği bir macera kentidir. Los Angeles’in gelişimine bağlı olarak komşu şehirler Venice Beach, Beverly Hills, Hollywood turistik açıdan bölgeye büyük gelir getirmektedir. Bilindiği gibi Kaliforniya eyaletinin valisi ünlü yıldız Arnold Scwarzenegger’dir.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.