KAYITLAR BAŞLADI !
28 Ağustos 2009 Cuma - 14:09     22.064 kez okundu.    
KAYITLAR BAŞLADI !

İSTANBUL MÜZİK AKADEMİSİ

KAYITLAR BAŞLADI

Ülkemizin en seçkin müzisyenleri nden oluşan süper kadrosuyla yola çıkan İstanbul Müzik Akademisi, hayatında müziğe amatör düzeyde ya da profesyonel düzeyde yer vermek isteyenlerin hizmetinde. Herkesin bir enstrüman çalması gerektiğine inanan İMA kadrosu, kısa zamanda çok yol aldıracak özel tekniklerle sizleri kendinizin dahi inanamayacağı seviyelere çıkaracak.

 

Müzik sektöründe kariyer yapmak ve hayranı olduğunuz sanatçılarla aynı sahneyi paylaşmak hayal değil. Sınırlı kontenjanda yerinizi almak için hemen arayın.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.