Rihanna İstanbul’da
27 Nisan 2010 Salı - 10:54     3.197 kez okundu.    
Rihanna İstanbul’da

Rihanna İstanbul’da

Pop müziğinin güçlü sesi dünyaca ünlü sanatçı Rihanna 3 Haziran 2010 Perşembe akşam saat 21:00’de Kuruçeşme Arena’da hayranlarına yine büyüleyici sesi ve muhteşem kostüm ve şovlarıyla enerji dolu bir konser verecek.

Birçok uluslar arası ödüle de sahip olan sanatçı Grammy, MTV ve Amerikan Müzik ödüllerini R&B ve Pop müziği dallarında güçlü rakiplerine kaptırmadı. 1988 yılında Barbados’ta dünyaya gelen şarkıcı aynı zamanda modellik te yaparak hayatını kazanırken hızla şöhret basamaklarını tırmandı. Henüz 16 yaşındayken müzik kariyeri yapmak üzere Amerika’ya yerleşen genç sanatçı Evan Rogers’ın menajerliğinde önemli plak şirketleriyle imzalar atarak 4 yılda oniki milyonu aşan albüm sayısıyla rekora koştu. Barbados ülkesinin kültür ve onur elçisi olan sanatçı 2005 yılında ilk albümü Music of the Sun’ı yaptı. Müzik listelerinde önce ilk 10’a, ardından ikinciliğe oturan albümü 2006 yılında A Girl Like Me albümü izledi. İlk beşe yerleşen albümün içindeki parçalardan ikisi hit olurken listelerde birinci ve ikinci sırada yer aldı. Bu iki albümde en iyi reggae ve dans albümü, en iyi dans single’ı ve yılın şarkısı ödülleri paylaşıldı. 2007’de üçüncü albümü Goog Girl Gone Bad liste başlarında yer alırken dokuz dalda Grammy adayı oldu. En İyi Müzik Videosu, En İyi Dans Single’ı, Yılın En İyi Entertainer’i, En Çok Satan Sanatçısı ve People’s Choice ödülleri yine Rihanna’ya verildi. Dördüncü albümü Rated R’yi Justin Timberlake, Tyson Ritter, Akon gibi önemli müzik adamlarıyla gerçekleştirdi. Müzik kariyerinde 78 ödüllü adaylığın içinden 43 ödüle sahip oldu.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.