Rihanna yeni albümünü tanıttı
29 Kasım 2009 Pazar - 11:48     3.036 kez okundu.    
Rihanna yeni albümünü tanıttı

Rihanna’dan yeni albüm tanıtımı

Rihanna yeni çıkardığı albümünü Amerika’da New York’taki bir alışveriş mağazasında düzenlediği bir imza günü ile sevenlerine tanıttı.

Uzunca bir zaman fanları tarafından heyecanla beklenen bu yeni albüm “Rated R”ı bir süre önce çıkaran sanatçı, bu albümünde önemli müzik adamlarıyla çalıştı.

Yeni albümün ilk single’ı “Rus Ruleti” bu ayın başlarında yayınlandı. Rihanna ile Ne-Yo tarafından yapılan bu single, listelerde hızlı bir tırmanışa geçmiş durumda. Rihanna hayranlarına duyurulur.

icon Etiketler:
Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.