Sevgililer Günü’nde Hediye James Blunt Konser
10 Şubat 2011 Perşembe - 11:57     3.238 kez okundu.    
Sevgililer Günü’nde Hediye James Blunt Konser

Sevgililer Günü’nde Hediye James Blunt Konser

Dünya çapında gencecik bir süperstar James Blunt yepyeni romantik şarkılarla dolu albümüyle ülkemize konser vermek için gelecek.

 Biletler 14 Şubat 2011 Pazartesi Sevgililer Günü’nde satışa sunulmaya başlanacak. Sanatçının konseri 24- 25 Haziran 2011’de İstanbul ve İzmir’de Küçükçiftlik Parkı ve Arena’da gerçekleşecek. ‘Goodbye My Lover’, ‘High’, ‘You’re Beautiful’, ‘Stay The Night’, gibi parçalarla kısa sürede dünya çapında hayran kitlesi ne sahip olan James Blunt yepyeni albümü ‘Some Kind of Trouble’ ile yine dinleyenlerini büyüleyecek. Albüm adeta 80’li yılların özgürlük ve romantizm kokan havasına geri götürüyor dinleyenlerini. Sanatçı bir çok ödülün de sahibi olmuş, bu gencecik yaşında iki Brit, iki MTV Müzik, iki World Müzik, bir MTV Avrupa, beş Grammy ödülünü müzik kariyerine sığdırmış. Grammy Ödülleri Gramafon isminden türetilmiş bir Amerika menşeli müzik ödülüdür. 1957’den bu yana düzenlenen ödül dünyada Oscar ödülleri kadar önem taşımaktadır. Ödül, yüz’ün üzerinde kategori çeşidini ve 30 müzik türünü kapsamaktadır. 2010 yılı Grammy ödülleri 31 Ocak 2010’da Los Angeles eyaleti, Kaliforniya şehrinde CBS kanalından canlı yayınlanarak sahiplerini buldu. Grammy 2010’da Özel ödüller Neil Young, Leonard Cohen, Bobby Darin, Michael Jackson, genel ödüller Beyonce, Lady Gaga, Kate Perry, Pink gibi sanatçılara sunuldu.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.