Sky Orkestrası’nın Sevgililer Günü Konseri
14 Şubat 2010 Pazar - 10:29     2.817 kez okundu.    
Sky Orkestrası’nın Sevgililer Günü Konseri

Sky Orkestrası’nın Sevgililer Günü Konseri
Dünyaca ünlü ve ilginç orkestralarından Sky Orkestrası 14 Şubat 2010 Sevgililer Günü’nde konser vermek üzere ülkemize geldi.

Fransız 7 müzisyenden oluşan grubun özelliği uzun tahta bacakların üzerinde aynı zamanda yürürken konser vermeleriydi. Sevgililer Günü’nde Bursa’da büyük bir alışveriş merkezinde konser verecek olan orkestranın repertuarında birbirinden sevilen Fransızca aşk şarkıları ve film müzikleri var. Müzik ve şovlarıyla, ilginç sahne kostümleriyle ve 3 metreye ulaşan boylarıyla müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacaklar. Şovlarının içinde tiyatral özellikler bulunan ve kurguya seyirciyide katan grup, günün mana ve önemi nedeniyle aşk ve sevgililer üzerine seyirciyi de konunun içine katan bir mizansen sergileyecekler. 1992 yılında kurulan grup dünya turnelerinde gittikleri her ülkede ilgiyle karşılandı. Ülkemizin her yerinde heyecanla karşılanan sevgililer günü konserler, şarkılar, animasyonlar, köşe başında satılan çiçek demetleri ile bayram havasında geçecek. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Müzik kursu seçkin bir eğitim kadrosu ile kursu kavramına yeni bir anlayış kazandırarak ülkemizdeki eğitiminde yaşanan derin boşluğu doldurma kararlılığındadır. Konservatuarlarda dahi yeterli bir eğitimin verilemediği bir ortamda gitar dersi, şan dersi, keman eğitimi gibi çok talep olan kursların yanı sıra klasik ve modern Batı müziğinin ve Türk müziğinin bütün enstrümanları ile ilgili dersler hem bireysel hem de grup çalışmaları olarak konusunun ülkemizdeki en önemli isimleri olan hocalar tarafından verilmektedir. Dolayısıyla m6.png bir kursu olarak değil bir okul olarak değerlendirilmelidir. İMA olarak felsefemiz sektörüyle olan bağlarımız, sahip olduğumuz kültür ve imkanlar ile ilgili her türlü deneyimi öğrencilerimize aktararak onların amatör ya da profesyonel iyi birer müzisyen olmalarını sağlamaktır. m6.png ile olan beraberliğiniz eğitimleriniz bittikten sonra da devam edecek ve bu beraberlik sizlere yepyeni vizyonlar kazandıracaktır.